Bliźniaczy Płomień, zwany też Bliźniaczą Duszą.

Edit: 16.09.2019 r.
Zanim przeczytasz mój tekst z kwietnia 2018, przeczytaj aktualną moją opinię na ten temat. Od tej pory wiele się zmieniło. Dostałam wiele pytań związanych z tematem tzw. Bliźniaczych Płomieni. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem, który poruszyłam.

Cały czas rozwijam się duchowo. Dowiedziałam się więc, jaka jest prawda na tematy określane jako Bliźniacze, czy Bratnie Dusze.

Dojrzałam do tego, żeby wyrazić swoje zdanie na temat, o którym pisałam, niepodyktowane tym, co czytałam w kilku artykułach i w książce.

Otóż jestem przekonana, że temat Bliźniaczych, czy Bratnich Dusz bazuje na błędnych podstawach. Wszystkie dusze są jednakowe. Tym samym nie ma takiego pojęcia, jest ono błędne, wymyślone, ale niezgodne z prawdą.

Myślę, że z tym się zgodzą wszyscy rozwijający się duchowo. Jeśli nie teraz, to rozwijając się, dojdziesz do takich samych wniosków.

Więc każda z dusz jest tak samo bliska. Każdy z ludzi jest tak samo bliski duchowo, pod względem duszy.
Tym, czym się różnimy, to karma, postępowanie, człowieczeństwo. Którą to karmę widać w horoskopie, widać więc kto do ciebie pasuje bardziej, a kto mniej.

Jeśli czujesz do kogoś coś, co nazywasz relacją Bratnich, czy Bliźniaczych Dusz – to wynika ze wspólnej karmy, którą możesz czyścić różnymi technikami. Czasem czujesz karmiczne zobowiązanie wobec kogoś nowo poznanego, ale możesz to oczyścić.

Tym samym nie musisz być w relacji, nie musisz interesować się kimś, kto wydał Ci się Bliźniaczą, czy Bratnią Duszą. Powiązania są z przeszłości i w teraźniejszości jesteś wolną osobą. Powiązania są na poziomie ludzi, z przeszłych wcieleń, ale nie na poziomie dusz, bo te są jednakowe u wszystkich.

To, za czym w istocie tęsknisz, myśląc o kimś, kogo uważasz za Bliźniaczą Duszę, to własne oświecenie. Jest to tak, jakbyś miał potwierdzenie, że reinkarnacja istnieje. I nic ponadto.
Nie masz obowiązku powtarzać z kimś związku, gdy jedynym powodem jest związek z przeszłych wcieleń.
Oświecenie, którego szukasz może Cię również zaprowadzić do tego stwierdzenia.
Skoro wszystkie dusze są jednakowe, to albo wszyscy są Twoimi Bliźniaczymi Płomieniami, albo nikt.
Nie odpowiadam więc na pytania potwierdzające fakt bycia, czy niebycia Bliźniaczą Duszą.
Natomiast chętnie za pomocą astrologii horarnej odpowiadam na pytania dotyczące konkretnej relacji.

Która to relacja jest wtedy satysfakcjonująca, gdy zobaczysz w kimś, kogoś, kto ma taką samą duszę jak miliardy ludzi na całym świecie, a jesteście w relacji dlatego, że jesteście ludźmi, macie ciało i potrzeby ludzkie.

Temat uważam za zamknięty, wracam do tematów związanych tylko z astrologią.

Zapraszam na horoskopy horarne z ważnymi pytaniami lub inne horoskopy.

Jeśli to sformułowanie znasz, to ten artykuł pomoże wyjaśnić ci wiele wątpliwości.

Takich, które może narodziły ci się podczas poznawania tematu.

Gdy wpiszesz w Google: Bliźniaczy Płomień lub Bliźniacza Dusza, znajdziesz wiele, zarówno wzniosłych teorii, czyli oglądu z punktu widzenia duszy – jak i opowieści przyziemnych, z punktu widzenia ego.Czyli znajdziesz opowieści tych, którzy doświadczyli spotkania ze swoim Bliźniaczym Płomieniem oraz teorię, czyli najczęściej prawdę i fakty, ubrane w słowa.

Spotkanie swego Bliźniaczego Płomienia jest zawsze spotkaniem zmieniającym osobistą percepcję i czasem (z relacji osób, które doświadczyły i chciały się tym podzielić wynika, że dla nich jest to regułą) wprowadza wiele zamętu we własne życie. Powstały nawet grupy wsparcia dla tych, którzy poznali i chcą poznać Bliźniaczą Duszę. Świadczy to o tym, że temat jest żywy, ludzie czują, że potrzebują wsparcia, czują wagę tematu.

Aby zrozumieć pojęcia i temat mojego tekstu, trzeba wprowadzić pojęcie duszy, reinkarnacji i najlepszej osoby jako partnera/partnerki życiowego.

Bliźniacza Dusza, czyli Bliźniaczy Płomień to osoba, przeciwnej płci, mająca tożsamą, taką samą duszę (bliźniaczą), będąca absolutnie najlepszą osobą, aby stworzyć szczęśliwy, najlepszy, spełniający związek, pod każdym względem. Jest to względnie nowa teoria, powstała zgodnie z obecnym czasem, gdy coraz więcej 

Temat Bliźniaczych Dusz (Płomieni) zainteresował mnie, gdy rozwiązywałam zagadki najlepszego dopasowania partnerów dzięki astrologii, porównując horoskopy indywidualne. Po latach, widzę, że astrologia może bardzo pomóc, przede wszystkim w poradzeniu sobie z taką, bardzo nietypową relacją. Nietypową z różnych względów, o których w tym tekście piszę, między innymi dlatego nietypową, że tylko jeden człowiek jest dla nas najlepszym partnerem.
Pojęcie najlepszy partner zakłada, jak samo słowo “najlepszy” wskazuje, że ze zbioru osób, które cię interesują jako potencjalni partnerzy, jest tylko jedna osoba, która jest tym/tą naj.
Jest to teoria oparta na innym podejściu niż podejście nauki o człowieku, społeczeństwie, które zakłada, że związki, które są satysfakcjonujące – są dostępne z różnymi ludźmi. i na kolejnych etapach życia może jeden partner być dla ciebie najlepszym, a na kolejnym etapie życia, może tym najlepszym być inna osoba.
Teoria Bliźniaczych Płomieni, oparta na pojęciu duszy, mówi, że zawsze jest tylko jeden taki partner, natomiast nie zawsze jesteśmy gotowi na taki związek, gdy spotykamy swoją Bliźniaczą Duszę.

I w podejściu naukowym, i w podejściu opartym na definicji duszy, aby związek był spełnieniem, potrzeba pracy nad rozwojem związku obojga partnerów. W przypadku Bliźniaczych Dusz, z opisów osób, które doświadczyły takich spotkań – wynika, że praca nad rozwojem związku powinna być bardziej gruntowna, aby związek mógł zaistnieć. Dlaczego, o tym, dalej w moim tekście.

W ujęciu astrologii, każdy ma inny horoskop. Tożsame dusze, ale doświadczenia życiowe różne, zarówno te z obecnej inkarnacji, jak i z poprzednich – są one odzwierciedlone w horoskopach.
Dlatego więc astrologia i porównanie aspektów między horoskopami osób, Bliźniaczych Płomieni daje jasny i konkretny ogląd – nad czym mają pracować partnerzy, aby stworzyć związek.
Zazwyczaj w horoskopie porównawczym powinno być wiele powiązań między Bliźniaczymi Płomieniami, najczęściej sporo z tych powiązań należy do grupy trudnych powiązań.

Możesz spotkać w internecie sprzeczne opisy tego, czym charakteryzuje się związek z Bliźniaczym Płomieniem, ale wyjaśnienie pojęcia jest tożsame dla wszystkich, którzy o tym pisali.

Teoria mówi o tym, że dusze, gdy reinkarnują się na Ziemi, wzrastają duchowo poprzez kolejne reinkarnacje. Gdy Bliźniacze Dusze, czyli pod względem duchowym tożsame, reinkarnują się w jednym czasie, to zawsze się spotkają. Dążą do tego, podświadomie wiedząc, że mają znaleźć właśnie tą osobę. Gdy znajdują, to zazwyczaj wiedzą, że to właśnie ta osoba. Czyli nie zawsze mamy na Ziemi swój Bliźniaczy Płomień, ale gdy mamy, to zazwyczaj od zawsze tęsknimy za związkiem totalnym, czyli takim, który możemy stworzyć wyłącznie z jedną osobą z całej ludzkości.

Ale dlaczego jest w internecie tyle opisów burzliwych rozstań Bliźniaczych Dusz, często nawet bez tworzenia związku, skoro są dla siebie “najlepsze”? Powodów jest kilka.

Według teorii, benefity bycia z osobą, o tożsamej duszy są nieskończenie rozwojowe i przynoszące niezmierzalnie wiele dobrego, i dla dwóch osób w związku, jak i dla wszystkich, z którymi takie osoby są w relacji.

Są jednak warunki, oczywiste dla osób, chcących tworzyć dorosłe związki. Bliźniacze Dusze, aby mogły tworzyć udany związek, są zobligowane do tego, aby pozbywać się cały czas szkodliwych programów podświadomości. Jakie są to programy podświadomości? Zazwyczaj możesz poznać je po tym, że są przeszkodą stworzenia takiego związku.

Ludzie nie mający takiego połączenia mogą tworzyć szczęśliwe związki bez pracy z podświadomością i większość osób właśnie takie zwiazki tworzy, jednak w przypadku Bliźniaczych Dusz praca ze sobą jest wymagana.

Bliźniacze Dusze, czują z jednej strony przyciąganie i przywiązanie duchowe do osoby, którą dopiero co poznały, a z drugiej strony zazwyczaj czują, że związek jest niemożliwy, ze względów, które mogą być wymówką lub mogą być programami zmuszającymi do osobistej zmiany.

Jeśli rezonują z tobą te opisy i jeśli kiedykolwiek poczułeś/poczułaś tęsknotę za związkiem, w którym masz pewność, że jest on spełnieniem na każdym poziomie i w którym masz pewność, że ta osoba jest najlepszą osobą, z którą chcesz być – to twój Bliźniaczy Płomień reinkarnował się i żyje gdzieś, najprawdopodobniej dążąc do tego samego, nie znając cię, ma najgłębsze pragnienie, aby być z tobą właśnie.

Jeśli się nigdy nad tego typu tematami nie zastanawiałeś/zastanawiałaś i jesteś w szczęśliwym związku, to może znaczyć, że właśnie ta osoba jest dla ciebie najlepsza i masz inny cel duszy niż osoby, które spotykają swój Bliźniaczy Płomień.

Według teorii istnieją na świecie osoby, może to być kilka osób, z którymi czujesz podobieństwo duchowe. Osoby takie mają w dużej mierze podobne dusze, są to w nomenklaturze artykułów na ten temat – tak zwane Bratnie Dusze. Bratnim Duszom, w odróżnieniu od Bliźniaczych Dusz łatwiej jest, zwłaszcza na początku znajomości „ze sobą wytrzymać”, pomimo nieprzepracowywania podświadomych programów.

Według teorii spotkanie z Bratnią Duszą różni się tym, od spotkania z Bliźniaczą Duszą, że w przypadku dusz podobnych (Bratnich) czujemy podobieństwo, bez potrzeby „uciekania”, izolowania się od takiej osoby. W przypadku dusz tożsamych (Bliźniaczych) pojawia się często w opisach osób doświadczających takich spotkań, chęć ucieczki, izolowania się od swojego Bliźniaczego Płomienia.

Pogodzić takie odruchy z faktem “najlepszej osoby”, czyli rozgryźć przyczyny takich odruchów i rozbroić je jak rozbraja się granat, to przepis na związek z osobą najlepszą dla ciebie.

Aby był skuteczny powinni zastosować go obydwoje partnerzy.

Licznie opisane w internecie przypadki „uciekania” w przypadku Bliźniaczych Dusz wynikają z tego, że gdy spotykasz Bliźniaczą Duszę, to czujesz niespotykaną wcześniej sensytywność na drugiego człowieka. Gdy ten człowiek nie uporał się z własnymi demonami, to „ucieczka” od niego jest jedynym sposobem radzenia sobie z taką relacją.

Jak daleko byś jednak nie uciekał/uciekała, to i tak wiesz, w głębi duszy, świadomie lub nieświadomie, że ta osoba jest osobą najlepszą dla ciebie.

Inkarnacja w jednym czasie i w dogodnych warunkach – gdy obecne czasy sprzyjają budowaniu więzi, znajdywaniu się – jest jak nagroda za pracę nad sobą, w tym i w poprzednich wcieleniach.

Jak sobie pomóc, aby zniwelować program ucieczki? Kluczem jest zrozumienie siebie, zrozumienie swoich tendencji, programów, z których nie zdajemy sobie sprawy, i wyciągnięcie z nich wniosków. Błogosławieństwem dla Bliźniaczych Dusz jest „przypomnienie” sobie poprzednich inkarnacji, bo dzięki temu dostają zrozumienie zachowań swoich i partnera, które to zrozumienie jest niezbędne dla stworzenia spełnionego związku.

Najlepszą metodą jaką znam, na całościowe zrozumienie siebie i swoich programów jest astrologia.

Astrologia bowiem pokazuje tendencje, programy, zwłaszcza te, o których świadomie nie wiemy. Pokazując jednocześnie rozwiązania najlepsze, niepowtarzalne, dostosowane indywidualnie do każdego człowieka.

Zadaniem astrologa nie jest więc przekonywanie do konkretnej osoby, na przykład takiej, z którą masz powiązania łatwe, przepracowane – ale pokazanie, jakiego typu powiązania są między tobą a partnerem/partnerką i w jaki sposób zmieniać swoje zachowanie, nastawienie, mentalne programy. Zmiana o charakterze zmiany fundamentalnej, u osób, które chcą stworzyć związek z Bliźniaczą Duszą jest konieczna. Zazwyczaj, przed poznaniem takiej osoby, nawet nie zdają sobie sprawy z konieczności zmian.

Jeśli chcesz być w jakimkolwiek związku, to musisz coś poświęcić, coś, co można nazwać jedną z odmian wolności osobistej, czy przekonaniem, które do czasu spotkania Bliźniaczej Duszy wydawało ci się przekonaniem niezmienialnym z definicji, według twojej najlepszej wiedzy i głębokich odczuć.
W związku z Bliźniaczym Płomieniem, to poświęcenie może wydawać się zbyt duże, ponieważ czujesz, że musisz zmienić dużą część swojej psychiki, można porównać to z pożegnaniem jakiejś części ciebie (jakiejś części ego) i z zaproszeniem w to miejsce swojej nowej części swojego ja ziemskiego.
Wolność osobistą możesz wtedy postrzegać, że będąc wolna/wolnym człowiekiem, podejmujesz decyzję bycia w związku i dostosowujesz do tej decyzji, na przykład swoje nawyki, zmieniając programy podświadomości.
Ludzie, wchodząc w związki, i tak, najczęściej niezauważalnie dla nich samych, zmieniają się pod wpływem osoby, z którą są w związku. W związkach Bliźniaczych Płomieni, ze względu na specyfikę tego, kim są dla siebie takie osoby, zmiany osobiste powinny być jak najbardziej świadome.

Twój Bliźniaczy Płomień to jest duchowo taka sama osoba, jak ty. Wszelkie swoje programy, których świadomie nie czujesz, taka osoba czuje, pokazuje ci je.

Z kolei nieświadome schematy mentalne mogą tworzyć programy „skoro jesteś ze sobą, to po co ci być z osobą taką samą, pod względem duchowym?”. Taki jest cel dusz, jeśli inkarnują się w tym samym czasie. 

Z punktu widzenia rozwoju duchowego, związek z osobą, będącą odbiciem twojej duszy, jest jak przeglądanie się w lustrze twojej psychiki, programów, zachowań, marzeń, priorytetów. Widzisz również rzeczy, które na co dzień, w kontaktach z innymi są głęboko schowane i nie masz ochoty ich wydobywać na światło dzienne. Potrzeba rozwoju mówi ci jednak cały czas, że tylko wydobywając je, przyglądając się swoim programom, możesz się od nich uwolnić.

Związek z Bliźniaczą Duszą, aby zaistniał powinien być więc związkiem osób o dojrzałej psychice, które wiedzą czego chcą i wiedzą, że bycie w związku – to oprócz błogości o naturze Wenus, ograniczenia o naturze Saturna. Tylko wtedy związek jest trwały, która to trwałość jest w astrologii domeną Saturna. Trwałość w związku, czyli energia Saturna mówi, że coś musi się zakończyć (Saturn jako zakończenie), aby mogła narodzić się trwałość (Saturn jako trwałość). 

Związek z Bliźniaczą Duszą może dać ci tak duże spełnienie, o jakim nawet boisz się marzyć. Z relacji osób, które spotkały taką osobę w swoim życiu wynika, że taki związek charakteryzuje się dużą bliskością, niespotykaną nigdy wcześniej i nigdy potem, z głębokim rozumieniem się wzajemnie, swoich uczuć, poglądów, zachowań.

Sprzyjają temu i według mnie są nieodzowne wspólne cele duszy, czyli cele życiowe, z jakimi przychodzimy na świat i je stopniowo odkrywamy.

Wspólne cele, jako pary, widać w horoskopie kontaktowym dwojga osób, horoskopie powstałym przez umiejscowienie planet w połowie drogi między planetami obydwojga partnerów.

Czy warto, pomimo, zazwyczaj trudności, dążyć do związku z osobą o Bliźniaczej Duszy?

Według teorii właśnie taki jest wręcz obowiązek dusz Bliźniaczych Płomieni.
W internecie można znaleźć wiele stwierdzeń, że spotkanie swojej Bliźniaczej Duszy może być po to, aby stać się samodzielnym człowiekiem, widząc w drugim człowieku swoje najwierniejsze odbicie.
Są to stwierdzenia ludzi, którzy poddali się. Będąc zwycięzcą, czyli spotykając swój Bliźniaczy Płomień, człowieka jedynego z całej ludzkości – najlepiej być zwycięzcą do końca, czyli, gdy są przeszkody powstrzymujące przed byciem razem w związku, to dążyć do rozpuszczenia takich przeszkód.

Więc warto, aby para takich osób zdała sobie sprawę, że dla siebie i wspólnego związku „my jesteśmy tu sufitem i jesteśmy tu podłogą”. Od was zależy najwięcej. I tylko wy możecie powiększyć wysokość waszego sufitu. Jakiekolwiek inne osoby, nawet jak będzie to dotychczasowy mąż czy żona twojej Bliźniaczej Duszy, są na poziomie duszy kibicami związku między Bliźniaczymi Płomieniami.

Według teorii, gdy reinkarnował się nasz Bliźniaczy Płomień, ale jesteśmy w związku, to i tak będziemy dążyć do poznania tego jedynego. Aby spotkać takiego człowieka, trzeba żyć w zgodzie ze sobą, czyli realizować cel duszy, zwany inaczej celem nadświadomości. Celem duszy na pewno nie jest trwanie w związku z partnerem, z jakichkolwiek powodów, gdy żyje na Ziemi nasz Bliźniaczy Płomień.
Zazwyczaj, gdy jesteś w takim związku, to możesz to rozpoznać, poprzez nieświadome “szukanie” takiej osoby, swojego Bliźniaczego Płomienia, mimo bycia w związku.
Odpowiedzialna, uczciwa i odważna postawa wymaga, aby – jeśli sobie zdaliśmy z tego sprawę, że szukaliśmy partnera nieświadomie, będąc w związku, rozstać się z dotychczasowym partnerem, nawet, gdy nie mamy gwarancji, że spotkamy Bliźniaczą Duszę.


Związki ze swoją Bliźniaczą Duszą 
na początku znajomości wydają się trudniejszymi związkami niż typowe, które ludzkość zna od stuleci.

Może dlatego jest tak mało opisanych związków Bliźniaczych Dusz. Bo takie związki są z początku trudne, wymagają też odpowiedzialności, odwagi i uczciwości. Zwykle spotykamy taką osobę, gdy jesteśmy na to gotowi i gdy w swoim życiu zrobimy miejsce na energię osoby, naszej Bliźniaczej Duszy. Czasem, gdy jesteśmy już w związku, wymaga to rozstania z dotychczasowym partnerem/partnerką. Gdy zrobisz miejsce w swoim życiu, wszelkie życiowe przypadki mogą tak zadziałać, że poznasz swoją Bliźniaczą Duszę.

Wszelkie więc przeszkody najczęściej wynikają ze schematów myślowych, które są na tyle utrwalone, że traktowane jako niepodważalna prawda. Gdy poznajesz, co może dać ci taki związek, to jesteś gotowy/gotowa nawet na fundamentalne zmiany życiowe, rozwód, czy przeprowadzkę. Najważniejsze w poszukiwaniach Bliźniaczej Duszy jest być w zgodzie ze sobą, ale nie z ego, ale ze swoją duszą. Czasem wymaga to poświęceń, “poświęceń” z pozoru, bo cokolwiek „poświęcasz”, aby żyć prawdziwiej, działasz dla swojego prawdziwego dobra.

Wszelkie spore zmiany życiowe często występują jako cecha charakterystyczna związków Bliźniaczych Płomieni.

Może być trudno skonfrontować wzniosłe teorie o niespotykanym nigdy wcześniej porozumieniu dusz z opisami, jak takie spotkania na poziomie materii, ego, przyziemnym wyglądają (często w opisach ludzi tego doświadczających, pojawia się symptom największego zranienia życiowego, „spowodowanego” przez osobę o duszy identycznej z naszą).

W relacjach z Bliźniaczą Duszą wychodzą wszelkie programy osobiste i rodowe.

Co ja bym radziła osobom, które spotkały swoją Bliźniaczą Duszę w osobie innego człowieka?

Dwie podstawowo kwestie:

Niezależnie ile to wyzwoliło negatywnych emocji, wszelkich negatywnych przejawów, lęków – nawet gdy nie widzisz tego u siebie, ale niczym w lustrze, widzisz u swojej Bliźniaczej Duszy – postaraj się wyzerować licznik. Tak, jakby między wami nie zdarzyło się nic „niedobrego”, nic, co burzyłoby twoją percepcję najlepszej osoby dla ciebie.

Zamiast opisywać swoje przypadki ze szczegółami w internecie, a takich opisów jest mnóstwo – co powoduje rozpraszanie energii, jaka jest między wami – idź do astrologa. Astrologia pokaże co masz osobiście do zrozumienia, dlaczego „uciekasz”, jaki jest wasz wspólny cel.

Dusze tożsame, nawet gdy nie są razem, mają zawsze cel duszy, podobnie jak wszyscy, z tą różnicą, że mają wspólny cel duszy, najlepiej nadający się do realizacji, gdy wypełniają go razem.

Co potrzeba w takich przypadkach? Często jedyną rzeczą, która jest potrzebna, to uwierzyć w taki związek.

Ludzkość dopiero niedawno weszła w Erę Wodnika, która sprzyja inkarnacji w jednym czasie i znajdywaniu się Bliźniaczych Dusz, tworzeniu takich związków.

Tego typu związki, spotkania będą więc zdarzały się coraz częściej. Jeśli istnieją na świecie osoby tworzące udany, trwały związek Bliźniaczych Płomieni, to w świetle opisów, osobistych relacji, jakie możemy znaleźć dotychczas, wynika, że są pionierami w absolutnie do tej pory niespotykanym na Ziemi na przestrzeni wieków połączeniu. Połączeniu w ludzkim życiu, tego, co jest niebiańskim spełnieniem.

Z drugiej strony, może istnieje wiele udanych związków Bliźniaczych Dusz, ale te osoby chroniąc swoją prywatność, czyli swój związek – nie opisują swojego spotkania w kategoriach takich, jak możesz spotkać wpisując w wyszukiwarkę „Bliźniacze Płomienie” lub „Bliźniacze Dusze”.

Takie osoby są pionierami, które wcielają w życie powiedzenie „my jesteśmy tu sufitem, my jesteśmy tu podłogą.”

Udowodniona doświadczalnie teoria mówi, że cokolwiek zrobi człowiek pierwszy raz w dziejach ludkości, to ludziom, którzy będą chcieli zrobić to po nim, będzie dużo łatwiej. Będą znać drogi do pomyślnego rozwiązania sytuacji.

Jakkolwiek jesteśmy wszyscy indywidualistami, w tym horoskop kontaktowy każdego związku jest niepowtarzalny, to pewne cechy charakterystyczne są tożsame dla wszystkich osób, spotykających swoją Bliźniaczą Duszę.

Teoria mówi, że w trakcie spotkania Bliźniaczych Płomieni wyzwala się wiele energii, jak w perpetuum mobile. Umiejętności radzenia sobie z tą energią, umiejętności porzucenia starych zapatrywań, starych, nieprawdziwych teorii, które nie mają racji bytu – są niezbędne, aby taki związek był trwały.
Takie związki są bardzo energetyczne, więc partnerzy powinni potrafić radzić sobie osobiście z wysoką energetyką.

W związku z Bliźniaczym Płomieniem zawsze widzisz więcej niż sam/sama i więcej niż w jakimkolwiek innym związku.
Może cię to przerażać, ale czymkolwiek się przerażasz, myśląc o takim związku, jest to przerażenie własną mocą.

Związek z Bliźniaczą Duszą jest jedną szansą na całą ludzkość i taki jest prawdziwy cel pobytu Bliźniaczych Dusz w jednym czasie na Ziemi.

 

 

7 komentarzy

 1. Pani Bogusiu, w astrologii używamy takich zmiennych, jak, między innymi: planeta, dom horoskopu, aspekt, Węzły Księżycowe. Osoby (Bliźniacze Dusze) mają, jak wszyscy ludzie, odmienne horoskopy. Horoskop jest indywidualną ścieżką, energią do przerobienia w życiu. Gdy realizuje Pani swój horoskop, czyli żyje Pani w zgodzie ze sobą, to jest wtedy większa szansa na spotkanie takiego partnera.

  Anna Orlik
 2. Mam taką bliźniaczą duszę 🙂 przyznaję ,że to trudna relacja (nie jesteśmy parą) choć każdy kto nas poznaje twierdzi inaczej. Uczymy się od siebie nawzajem i przerabiamy ciężkie tematy, uczucia,relacje. Znamy się od wielu wcieleń i jak to napisali w Kronikach Akaszy znamy się od zarania dziejów i nasza droga się nie kończy, i jeszcze jak byłam u jasnowidza to mi to samo powiedziała ,że to on jest mi przeznaczony ale żeby tak było to muszę “coś” zaakceptować 🙂 W tym przypadku to ja jestem tą która wie więcej…i z tej perspektywy ciekawie jest obserwować tą drugą osobę bo On żyje tu i teraz i żadne reinkarnacje Go nie interesują.

  Beata
 3. Pani Beato, w moim tekście powinno znaleźć się o Bratnich Duszach, prócz Bliźniaczych Dusz. Bo jest to “zjawisko” połączone z tematem szczęśliwych związków.

  Pisze Pani, że trudna relacja. Związek jest wtedy udany, gdy Pani partnera kocha, chcecie być ze sobą, spędzać ze sobą czas. Gdy jest szacunek, ciekawość siebie.
  Trudnych relacji nie powinno się ciągnąć, zazwyczaj, niestety, a może “stety” bycie w związku z Bliźniaczym Płomieniem jest rodzajem masochizmu.
  Pisząc mój tekst daleka byłam od tego, żeby ludzi zmuszać do związku z kimś, z kim nie czują się szczęśliwi,

  Mój tekst o Bliźniaczych Płomieniach inspirowany był wieloma wzmiankami, zarówno o Bliźniaczych Duszach, jak i o Bratnich Duszach.
  Z perspektywy czasu, mogę napisać, że myślenie o Bliźniaczych Płomieniach w kategorii partnerów, związku, tylko dlatego, że mają podobne (tożsame) dusze jest myśleniem błędnym, ponieważ dobrze wziąć pod uwagę całość.
  Ludzie tworzą związek wtedy, gdy się dobrze rozumieją i kochają, To jest podstawa każdego udanego związku.

  Nie ma obowiązku tworzyć związku z kimś, z kim jest trudna relacja. Moim zdaniem pojęcie “najlepszy partner” wynika z pomylenia partnerstwa z pojęciem podobnej duszy.
  Podobna dusza ma też jak każdy ego, ciało, wolną wolę. Wchodząc w związek wchodzi się w związek z partnera ego, ciałem, przyzwyczajeniami, chęcią, nastawieniem do drugiej osoby.

  Reinkarnacja, wiedza o niej jest tylko potrzebna do tego, żeby coś zrozumieć. Nie powinna zaprzątać głowy ludzi chcących żyć szczęśliwie, czyli żyć obecnym wcieleniem.
  Skupianie nadmiernej uwagi na wcieleniach jest zazwyczaj powiązane z ucieczką od trudności dnia codziennego.
  Życzę Pani znaleźć partnera, który będzie Panią kochał z wzajemnością. 🙂

  Anna Orlik
 4. Pani Beato, pisząc “trzeba się od pojęć bliskich dusz oddalić, a przybliżyć do samoświadomości, czyli z kim Pani jest dobrze, z kim Pani jest szczęśliwa, z kim Pani chce snuć wspólne plany, z kim Pani się rozumie.” mam na myśli oddalić, po to, aby zachować równowagę między pojęciem duszy, a pojęciem człowieka, życia codziennego, tego, z kim chce Pani dzielić życie, wejść w związek. Związek szczęśliwy powinien być radością, na poziomie duszy potrzebujemy wszyscy, aby relacja oparta była na radości.
  Stawiając sobie jako fundament relacji radość, swoje spełnienie może Pani łatwo znaleźć najlepszego partnera.

  Anna Orlik
 5. Dziękuję za wszystkie pytania dotyczące tematu Bratnich i Bliźniaczych Dusz. Moje aktualne i niezmienne, ostateczne podejście do tego tematu zawarłam w słowach, które publikuję też w tym komentarzu.
  “Zanim przeczytasz mój tekst z kwietnia 2018, przeczytaj aktualną moją opinię na ten temat. Od tej pory wiele się zmieniło. Dostałam wiele pytań związanych z tematem tzw. Bliźniaczych Płomieni. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem, który poruszyłam.
  Cały czas rozwijam się duchowo. Dowiedziałam się więc, jaka jest prawda na tematy określane jako Bliźniacze, czy Bratnie Dusze.
  Dojrzałam do tego, żeby wyrazić swoje zdanie na temat, o którym pisałam, niepodyktowane tym, co czytałam w kilku artykułach i w książce.
  Otóż jestem przekonana, że temat Bliźniaczych, czy Bratnich Dusz bazuje na błędnych podstawach. Wszystkie dusze są jednakowe. Tym samym nie ma takiego pojęcia, jest ono błędne, wymyślone, ale niezgodne z prawdą.
  Myślę, że z tym się zgodzą wszyscy rozwijający się duchowo. Jeśli nie teraz, to rozwijając się, dojdziesz do takich samych wniosków.
  Więc każda z dusz jest tak samo bliska. Każdy z ludzi jest tak samo bliski duchowo, pod względem duszy.
  Tym, czym się różnimy, to karma, postępowanie, człowieczeństwo. Którą to karmę widać w horoskopie, widać więc kto do ciebie pasuje bardziej, a kto mniej.
  Jeśli czujesz do kogoś coś, co nazywasz relacją Bratnich, czy Bliźniaczych Dusz – to wynika ze wspólnej karmy, którą możesz czyścić różnymi technikami. Czasem czujesz karmiczne zobowiązanie wobec kogoś nowo poznanego, ale możesz to oczyścić.
  Tym samym nie musisz być w relacji, nie musisz interesować się kimś, kto wydał Ci się Bliźniaczą, czy Bratnią Duszą. Powiązania są z przeszłości i w teraźniejszości jesteś wolną osobą.
  Powiązania są na poziomie ludzi, z przeszłych wcieleń, ale nie na poziomie dusz, bo te są jednakowe u wszystkich.
  To, za czym w istocie tęsknisz, myśląc o kimś, kogo uważasz za Bliźniaczą Duszę, to własne oświecenie. Jest to tak, jakbyś miał potwierdzenie, że reinkarnacja istnieje. Jest to tak, jakbyś miał potwierdzenie, że reinkarnacja istnieje. I nic ponadto.
  Nie masz obowiązku powtarzać z kimś związku, gdy jedynym powodem jest związek z przeszłych wcieleń.
  Oświecenie, którego szukasz może Cię również zaprowadzić do tego stwierdzenia.
  Skoro wszystkie dusze są jednakowe, to albo wszyscy są Twoimi Bliźniaczymi Płomieniami, albo nikt.
  Nie odpowiadam więc za pomocą horoskopów horarnych, na pytania potwierdzające fakt bycia, czy niebycia Bliźniaczą Duszą.
  Natomiast chętnie za pomocą astrologii horarnej odpowiadam na pytania dotyczące konkretnej relacji.
  Która to relacja jest wtedy satysfakcjonująca, gdy zobaczysz w kimś, kogoś, kto ma taką samą duszę jak miliardy ludzi na całym świecie, a jesteście w relacji dlatego, że jesteście ludźmi, macie ciało i potrzeby ludzkie.
  Temat uważam za zamknięty, ja wracam do tematów związanych tylko z astrologią i zapraszam do kontaktów z takimi tematami.
  Zapraszam więc na horoskopy horarne z ważnymi pytaniami lub inne horoskopy. 🙂 “

  Anna Orlik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *