Jowisz w Strzelcu
Planety

Jowisz w Strzelcu

Jowisz w Strzelcu od 8 listopada 2018 do 2 grudnia 2019.

Jowisz znajduje się w Strzelcu, znaku swojego władztwa, w którym jest silny, może wpływać na aurę planetarną poprzez uzewnętrznianie swoich najlepszych cech.

Jowisz to planeta, będąca największym benefikiem wśród planet.
Tam, gdzie masz Jowisza w horoskopie urodzeniowym, tam masz zaznaczoną:
♐ obfitość,
♐ szczęśliwe trafy,
♐ szczodrość,
a Twoim zadaniem jest po to sięgnąć.
Jowisz jest planetą położoną dalej od Słońca, porusza się więc wolniej, w jednym znaku jest około roku.
Rok, od listopada 2018 do początku grudnia 2019 to rok Jowisza w Strzelcu.
To czas, gdy szczególnie liczy się wiedza wyższa, zaawansowana. Opłaca się postawienie na wykorzystywanie w codziennym życiu swojej wiedzy, pokazywanie tego, że “ja wiem”.
Wszelkie przekraczanie granic, jakie sobie narzucasz, wychodzenie poza strefę komfortu – przez najbliższy rok jest łatwe, proste i przyjemne.  Takie zachowanie daje rezultaty, uczy Cię i jest zyskowne.

Pogłębianie swojej wiedzy, studia wyższe, sięganie po spełnienie swoich marzeń – rób to z łatwością, lekkością i poszerzaniem horyzontu.

Wszystkie te cechy są archetypowymi (wzorcowymi) cechami Strzelca. Gdy Jowisz jest w swoim znaku, jego archetypowe cechy są wzmocnione, łatwiej jest je realizować.
Ujęcie uniwersalne jest takie samo dla wszystkich, chociaż każdy na indywidualny sposób korzysta z energii planety. Sposób jest pokazany w horoskopie osobistym, urodzeniowym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *