Kalendarz astrologiczny

Kalendarz astrologiczny na cały rok

Kalendarz astrologiczny na cały rok, możesz go zamówić w każdej chwili.

Kalendarz astrologiczny, czyli osobisty wymiar nowi i pełni Księżyca na cały rok.

Nów Księżyca i pełnia Księżyca są cyklem księżycowym, czyli koniunkcją Słońca i Księżyca (nów) oraz opozycją Słońca i Księżyca (pełnia). Wszyscy odczuwamy nowie i pełnie Księżyca, a ich energia poza tą uniwersalną, ma też wymiar osobisty.

Wymiar osobisty jest wpisany we własny horoskop urodzeniowy, w jego 12 sektorów (domów horoskopu), czyli we wszystkie dziedziny życia. U każdego z nas, więc lunacja (cykl Księżyca) porusza odmienne kwestie.

Zazwyczaj kobiety silniej odczuwają cykle księżycowe, ale sporo zależy od horoskopu osobistego (urodzeniowego), od rozmieszczenia planet w znakach i przyporządkowanych im elementów.

Gdy Światła podczas aspektu koniunkcji (nów), czy opozycji (pełnia) wypadają w (tranzytują) konkretnym domu horoskopu, to otrzymujesz ich energię do dyspozycji w kwestiach wyznaczonych przez tematykę tego sektora horoskopu.

Słońce może dać więcej świadomości, witalności, siły przebicia. Natomiast Księżyc może dać więcej intuicji, wyciągnięcia wniosków z przeszłości, zadbania o komfort.
Podczas np. pełni, gdy Słońce i Księżyc są w opozycji, naprzeciw siebie, tworzą naturalne przeciąganie liny, raz w jedną, raz w drugą stronę, polaryzację. Dlatego ważne jest wiedzieć w jakich dziedzinach życiowych to przeciąganie liny wypada w osobistym horoskopie. Jakie dwa opozycyjne domy horoskopu są zaangażowane podczas Pełni Księżyca.

W kalendarzu znajdziesz:

  • Opis, co znaczą globalnie nowie i pełnie Księżyca, indywidualnie dla człowieka.
  • Opis wszystkich nowi i pełni w roku, czyli około 24 opisy (czasem więcej) w nawiązaniu do swojego horoskopu. W kontekście domu horoskopu urodzeniowego i aspektów nowiu i pełni do planet i osi w horoskopie urodzeniowym.

Kalendarz dostajesz w pliku pdf, który możesz sobie wydrukować.

Zawiera 15 stron:

  • 2 strony okładki
  • 1 stronę opisu globalnego znaczenia nowiu i pełni Księżyca
  • 12 stron z miesiącami

Zamów go teraz.

Gdy zamówisz kalendarz do końca stycznia, dostaniesz omówienie całego roku 2019.
Gdy zamówisz kalendarz w dowolnym miesiącu dostaniesz omówienie całego roku, czyli np. w marcu 2019 dostajesz opisy nowi i pełni od marca 2019  do lutego 2020.

Przykład okładki i opisów stycznia i czerwca 2019.

kalendarz astrologiczny

 

 

 

 

kalendarz astrologiczny

 

kalendarz astrologiczny

Zamów kalendarz, dla siebie lub na prezent.