Konsultacja

Konsultacja astrologiczna

Konsultacja astrologiczna – sesja horoskopu urodzeniowego jest nagrywana, otrzymujesz nagranie. Rozmowa poprzez komunikator internetowy lub telefonicznie.
Inne horoskopy mogą być opisane i wyjaśnione w pliku pdf (np. elekcyjny, prognostyczne).

 

 1. Horoskop urodzeniowy.
  Pomoc poprzez horoskop urodzeniowy jest bardziej nastawiona na rozwiązywanie aktualnych problemów oraz na lepsze zorientowanie się w swoich ukrytych atutach. Teraźniejszość oraz obecne tendencje (obecne tranzyty i progresje), czyli nakierowanie na najbliższą przyszłość, te hasła przyświecają mi i klientowi podczas rozmowy.
  Cena: 200 zł, sesja nagrywana
  Czas: 2 godziny rozmowy z reguły wystarcza na wyjaśnienie i omówienie wszystkiego, co potrzebne.
 2. Horoskop prognostyczny
  Bardzo dokładna prognoza na najbliższe 5 lat lub więcej.  Uwzględnione na przykład wejścia planet do domów horoskopu, progresywną pełnię, role, jakie spełniają planety w horoskopie, tranzyty, progresje, dyrekcje i solariusze.
  Liczę z horoskopu urodzeniowego Punkty Arabskie i Almuteny i uwzględniam je w prognozie na 5 lat.
  Dostajesz w pliku w pdf wyszczególnione ważne dla Ciebie okresy w ciągu najbliższego roku, tranzyty i progresje planet, omówienie solariuszy.
  Cena: 400 zł,
  Plik pdf i rozmowa w reguły godzinna, aby wyjaśnić ewentualne niejasności.
 3. NOWOŚĆ Prognoza roczna, profesjonalna.
  Uwzględniam na przykład wejścia planet do domów horoskopu, progresywną pełnię, role, jakie spełniają planety w horoskopie.
  Można ją zamówić bez horoskopu urodzeniowego. W prognozie rocznej nie liczę Punktów Arabskich i Almutenów, te liczę w prognozie na 5 lat.
  Dostajesz w pliku w pdf wyszczególnione ważne dla Ciebie okresy w ciągu najbliższego roku, tranzyty i progresje planet, dyrekcje, omówienie solariuszy aktywnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy.
  Cena: 100 zł,
  Plik pdf i rozmowa z reguły pół godzina wystarczy, aby wyjaśnić ewentualne niejasności.
 4. Horoskop horarny
  Odpowiedź na konkretne pytanie, nurtujące klienta, z dowolnej dziedziny.
  Cena: 100 zł,
  Czas: około 20 minut rozmowy z reguły wystarcza na dokładne wyjaśnienie.
 5. Horoskop porównawczy
  Najczęściej horoskop porównawczy dwóch osób, różnych relacji, na przykład pary, partnerów biznesowych, szefa i pracownika.
  Analizuję horoskopy urodzeniowe, horoskop porównawczy oraz horoskop kontaktowy. Jeśli jest to horoskop porównawczy pary to wskazane są najpierw oddzielne sesje partnerów oraz sesja wspólna.
  Cena: 500 zł, sesja nagrywana.
  Czas: 4 godziny
 6. Horoskop elekcyjny
  Wyznacza najlepszą z dostępnych, dokładną datę i godzinę wydarzenia, które planujesz, na przykład ślub, podpisanie umowy, początek przedsięwzięcia. Do horoskopu elekcyjnego potrzebny jest horoskop urodzeniowy, czyli data, godzina i miejsce urodzenia.
  Cena: 300 zł, plik pdf z wyjaśnieniami i przykładami nakierowania energii horoskopu.
 7. NOWOŚĆ Kalendarz astrologiczny na cały rok.
  Kalendarz na rok, od dowolnego miesiąca, z nowiami i pełniami Księżyca. Ich opisem, porównaniem z horoskopem indywidualnym.
  Cena: 45 zł, Plik pdf do wydruku z opisami znaczeń pełni i nowi Księżyca oraz wskazówek do ich ujęcia indywidualnego, w porównaniu z własnym horoskopem urodzeniowym.

Aby zamówić horoskop:

 1. Skontaktuj się ze mną, opisz problem, swoje pytania, potrzeby oraz swoje dane urodzenia, czyli datę, godzinę i miejsce. W przypadku horoskopów porównawczych dane urodzeniowe partnera.
  W przypadku horoskopu horarnego zadaj pytanie.
 2. Opłać konsultację.
  Konto:
  Dobrostany Anna Orlik,
  ING Bank Śląski 39 1050 1025 1000 0092 5185 3470
  ul. Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa
 3. Rozmowa głosowa jest możliwa telefonicznie lub przez komunikator internetowy albo spotkanie osobiste w Warszawie.