Konsultacja

Konsultacja astrologiczna

Konsultacja astrologiczna – sesja horoskopu urodzeniowego jest nagrywana, otrzymujesz nagranie. Rozmowa poprzez komunikator internetowy lub telefonicznie, albo spotkanie w Warszawie.
Inne horoskopy mogą być opisane i wyjaśnione w pliku pdf (np. elekcyjny, prognostyczne).

 

 1. Horoskop urodzeniowy.
  Pomoc poprzez horoskop urodzeniowy jest bardziej nastawiona na rozwiązywanie aktualnych problemów oraz na lepsze zorientowanie się w swoich ukrytych atutach. Teraźniejszość oraz obecne tendencje (obecne tranzyty i progresje), czyli nakierowanie na najbliższą przyszłość, te hasła przyświecają mi i klientowi podczas rozmowy.
  Cena: 200 zł, sesja nagrywana
  Czas: 2 godziny rozmowy z reguły wystarcza na wyjaśnienie i omówienie wszystkiego, co potrzebne.
 2. Horoskop prognostyczny, na 5 lat.
  Bardzo dokładna prognoza na najbliższe 5 lat lub więcej.  Uwzględnione na przykład wejścia planet do domów horoskopu, progresywną pełnię, role, jakie spełniają planety w horoskopie, tranzyty, progresje, dyrekcje i solariusze.
  Liczę z horoskopu urodzeniowego Punkty Arabskie i Almuteny i uwzględniam je w prognozie na 5 lat.
  Dostajesz w pliku w pdf wyszczególnione ważne dla Ciebie okresy w ciągu najbliższych 5 lat, tranzyty i progresje planet, omówienie solariuszy.
  Cena: 400 zł,
  Plik pdf i rozmowa w reguły godzinna, gdy pojawią się ewentualne niejasności do wyjaśnienia.
 3. Prognoza roczna.
  Uwzględniam na przykład wejścia planet do domów horoskopu, progresywną pełnię, role, jakie spełniają planety w horoskopie.
  Można ją zamówić bez horoskopu urodzeniowego. W prognozie rocznej nie liczę Punktów Arabskich i Almutenów, te liczę w prognozie na 5 lat.
  Dostajesz w pliku w pdf wyszczególnione ważne dla Ciebie okresy w ciągu najbliższego roku, tranzyty i progresje planet, dyrekcje.
  Cena: 120 zł,
  Plik pdf i rozmowa z reguły pół godzina, gdy pojawią się ewentualne niejasności do wyjaśnienia.
 4. Horoskop horarny
  Odpowiedź na konkretne pytanie, nurtujące klienta, z dowolnej dziedziny.
  Cena: 100 zł,
  Czas: około 20 minut rozmowy z reguły wystarcza na dokładne wyjaśnienie.
 5. Horoskop porównawczy
  Najczęściej horoskop porównawczy dwóch osób, różnych relacji, na przykład pary, partnerów biznesowych, szefa i pracownika.
  Analizuję horoskopy urodzeniowe, horoskop porównawczy oraz horoskop kontaktowy. Jeśli jest to horoskop porównawczy pary to wskazane są najpierw oddzielne sesje partnerów oraz sesja wspólna.
  Cena: 500 zł, sesja nagrywana.
  Czas: 4 godziny
 6. Horoskop elekcyjny
  Wyznacza najlepszą z dostępnych, dokładną datę i godzinę wydarzenia, które planujesz, na przykład ślub, podpisanie umowy, początek przedsięwzięcia. Do horoskopu elekcyjnego potrzebny jest horoskop urodzeniowy, czyli data, godzina i miejsce urodzenia.
  Cena: 300 zł, plik pdf z wyjaśnieniami i przykładami nakierowania energii horoskopu.
 7. Kalendarz astrologiczny na cały rok.
  Kalendarz na rok, od dowolnego miesiąca, z nowiami i pełniami Księżyca. Ich opisem, domami horoskopu urodzeniowego, w których wypadają nowie i pełnie oraz wskazówką jak je interpretować w horoskopie osobistym.
  Cena: 100 zł w wersji z opisami znaczeń nowi i pełni w horoskopie.
  45 zł w wersji tylko z opisami 12 domów i wskazówkami jak samodzielnie interpretować nowie i pełnie w konkretnym domu horoskopu.
  Dostajesz plik pdf do wydruku.
 8. NOWOŚĆ Osobista prognoza tygodniowa.
  Dostajesz co tydzień, w niedzielę prognozę tygodniową na maila, w formie pliku pdf.
  Prognoza zawiera prognozę ogólną, którą publikuję co tydzień na fanpagu Yesastrova oraz opis, w jaki sposób i co poruszają dane energie w horoskopie urodzeniowym. Opis osobisty dla jednego tygodnia z reguły zajmie do całej strony w pliku pdf.
  Prognoza ogólna zawiera opisy najważniejszych aspektów i wyszczególnione aspekty planet oraz wejścia planet w nowe znaki.
  Zyskujesz dokładną prognozę uwzględniającą najważniejsze punkty arabskie, domy horoskopu urodzeniowego, wejścia Księżyca i innych planet do domów horoskopu urodzeniowego.
  Cena za cały miesiąc, czyli w zależności od liczby niedziel w miesiącu, za 4 lub 5 prognoz tygodniowych: 110 zł.

  Aby zamówić horoskop:

 1. Skontaktuj się ze mną, opisz problem, swoje pytania, potrzeby oraz swoje dane urodzenia, czyli datę, godzinę i miejsce. W przypadku horoskopów porównawczych dane urodzeniowe partnera.
  W przypadku horoskopu horarnego zadaj pytanie.
 2. Opłać konsultację.
  Konto:
  Dobrostany Anna Orlik,
  ING Bank Śląski 39 1050 1025 1000 0092 5185 3470
  ul. Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa
 3. Rozmowa głosowa jest możliwa telefonicznie lub przez komunikator internetowy albo spotkanie osobiste w Warszawie.