prognoza astrologiczna 26 stycznia-3 lutego
Tranzyty planet

Prognoza astrologiczna 26 stycznia-3 lutego

Prognoza astrologiczna 26 stycznia-3 lutego

Prognoza astrologiczna 26 stycznia-3 lutego, czyli aura energetyczna, najważniejsze astrologiczne aspekty mające wpływ na Ciebie.
 
Aspekty, które tworzy Księżyc z dowolną planetą są odczuwalne do kilku-kilkunastu godzin.
Pozostałe aspekty są odczuwane od kilku dni do kilku tygodni (między planetami wolnobieżnymi).
 
Tydzień 28 stycznia-3 lutego pod znakiem najważniejszych aspektów, czyli siły komunikacji Merkurego w koniunkcji ze Słońcem (w środę o 3:51 uściślenie), czyli silnej pozycji „w sercu Słońca” oraz napięcia (kwadratura) między działaniem (Mars) a potrzebą przemian i zagłębiania się (Pluton).
Pod koniec tygodnia, w niedzielę czujesz już zbliżający się nów Księżyca w Wodniku, o którym napiszę w kolejnej prognozie tygodniowej. (nów 4 lutego).

Merkury w silnej pozycji cazimi

W środę rano i popołudnie wykorzystaj na nadrobienie zaległości, jeśli takie masz, w komunikacji, przyswajaniu i przekazywaniu ważnych informacji, dowiedzeniu się czegoś istotnego dla Ciebie i innych, analizowaniu szczegółów wszelkich ważnych umów, deklaracji, itp.
Merkury uściślając koniunkcję ze Słońcem, znajdzie się w bardzo korzystnym dla siebie położeniu, zwanym cazimi, czyli w sercu króla, Słońca.
Jest to wzmocnienie dla planety. Jeśli Merkury jest wzmocniony, to działa to wzmocnienie na aurę energetyczną i w konsekwencji na nas.
Energie planet można porównać do pogody, sprzyjającej pewnym działaniom, w zależności od dokładnej aury.
Aura środowego poranka i popołudnia sprzyja wszelkim sprawom związanym z Merkurym. Zobacz jakie to kwestie: Merkury
Może powiesz komuś coś, co chcesz powiedzieć, a dotychczas brak było Ci odwagi? Księżyc w Strzelcu, we wspierającym aspekcie sekstylu do Słońca i Merkurego może Ci jej dodać.

Trygon Wenus z Uranem

W czwartek, Księżyc przechodząc przez Strzelca i robiąc koniunkcję, najpierw z Jowiszem, potem z Wenus w Strzelcu, aktywuje trygon Wenus z Uranem, który uściśli się w niedzielę 3 lutego.
Dobra aura np. na znalezienie najlepszego kierunku na urlop. Jest to aspekt mówiący o miłych niespodziankach, sprzyjający urzeczywistnieniu ich.
 
W sobotę trudniejszy energetycznie czas. Księżyc w trudnym dla siebie znaku Koziorożca (bo położonym najdalej od znaku, którym Księżyc włada i jest w nim silny, czyli od Raka), przechodzi przez Saturna i Plutona, planety, których energia nie zważa na delikatność księżycowej aury.

Kwadratura Marsa z Plutonem

Uściśla się też aspekt kwadratury między Marsem w Baranie a Plutonem z Koziorożcu. Żeby zintegrować aspekt kwadratury, trzeba coś zrobić. Kwadratura jest nieharmonijnym aspektem o naturze Marsa, czyli planety symbolizującej działania.
Mars w Baranie sprzyja szybkim działaniom, bez zbytniego zastanawiania się i analiz, ale nakierowanym na cel. Pluton w Koziorożcu sprzyja celowym działaniom, zagłębianiu się, analizom, drążeniu poprzez nawoływanie do przemian i postawienia na zdrowe struktury.
Wspólną cechą obu planet w tych znakach, jest więc nakierowanie na cel.
Jeśli jest przed Tobą teraz aktualny życiowy cel, to skorzystaj z tego tranzytu, aby zintegrować oba podejścia, Marsa i Plutona. Zyskujesz wtedy dużą skuteczność, waleczność, niepoddawanie się wpływom, nieugiętość w dążeniu do tego, co jest dla Ciebie najważniejsze.
 
Gdy w niedzielę Księżyc przejdzie do Wodnika (o 13:02) poczujesz już energię nowości nowiu Księżyca w Wodniku, o którym przeczytasz w kolejnej prognozie.

Wenus w Koziorożcu

Tydzień zakończy się wejściem Wenus do ziemskiego znaku Koziorożca, w niedzielę, tuż przed północą.
Wenus w Koziorożcu to aura radości z osiągnięć zawodowych, z planowego i stopniowego osiągania celów, z ambitnego podejścia do swoich działań.
 
Daty uściśleń najważniejszych aspektów między planetami i wejścia Księżyca do znaku (Księżyc przez każdy znak przechodzi około 2 i pół dnia).
 
🌐 Poniedziałek, 28 stycznia
Księżyc w Skorpionie w sekstylu do Saturna i trygonie do Neptuna
 
🌐 Wtorek, 29 stycznia
Księżyc przechodzi do Strzelca o 14:32
 
🌐 Środa, 30 stycznia
Rano koniunkcja Merkurego ze Słońcem w Wodniku
 
🌐 Czwartek, 31 stycznia
Księżyc w koniunkcji z Jowiszem
Księżyc w koniunkcji z Wenus
Sekstyl Saturna do Neptuna
 
🌐 Piątek, 1 lutego
Księżyc przechodzi do Koziorożca, po północy o 00:46
 
🌐 Sobota, 2 lutego
Księżyc w koniunkcji z Saturnem
Kwadratura Marsa z Plutonem
Księżyc w koniunkcji z Plutonem
 
🌐 Niedziela, 3 lutego
Trygon Wenus z Uranem.
Sekstyl Merkurego z Jowiszem
Księżyc przechodzi do Wodnika o 13:02
Wenus przechodzi do Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *