Prognoza astrologiczna na 14-20 października 2019, czyli czas, gdy jesteśmy pod działaniem Plutona

Prognoza astrologiczna na 14-20 października – czyli co nas spotyka w astrologicznej aurze w bieżącym tygodniu?Poniedziałek jest czasem niemal po pełni, która uściśliła się w niedzielę o 23:07.
Tydzień witamy z kwadraturą między Słońcem a Plutonem, którą już mogliśmy odczuwać, a w tym tygodniu uściśliła się w poniedziałek o 9:37.

Dodatkowo Pluton cały czas porusza się wolno, po ostatniej retrogradacji. Niemal jeszcze stoi w tym samym miejscu, oddziałując tym silniej. Jesteśmy więc pod działaniem Plutona w stopniu większym, niż zwykle, gdy przemierza on powoli znak, w którym się znajduje.

Rola Plutona

Pełnia Księżyca w Baranie (znaku związanego ze sportem), w kwadraturze do Plutona (planety związanej z ogromnymi zmianami, wydobywaniem pokładów ukrytych sił) zaowocowała dwoma istotnymi rekordami w maratonie. Czyli w biegu na ponad 42 kilometry.
Jednym z rekordów (ustanowiony w sobotę, gdy pełnia się formowała) był wyczyn biegacza Eliuda Kipchoge, który przebiegł maraton w mniej, niż dwie godziny.

Odbywało się to w warunkach laboratoryjnych (czyli miał on na trasie takie udogodnienia, których nie ma w normalnych maratonach), ale fakt się dokonał.
Hasło przedsięwzięcia jest zbieżne z energią pełni w aspektach kwadratury z Plutonem „no human is limited”.

Kwadratura oddaje z jednej strony pokonanie mentalnej i fizycznej granicy. A z drugiej strony świadomość, że wynik nie miał być uznany oficjalnie. powodem było to, że rekord świata był ustanawiany w warunkach niezgodnych z regulaminem. (Pluton w Koziorożcu).
Drugim rekordem był bieg w maratonie kobiety Brigid Kosgei, która złamała dotychczasowy wynik sprzed 16 lat.
Również działo się to w sobotę, na formującej się pełni z Plutonem.

Pluton pokazuje ukryte w nas siły. Ostatnie dni upływały pod znakiem tworzącej się kwadratury Słońca z Plutonem. Słońce jest symbolem sił życiowych. Pluton jest symbolem ukrytych sił, przekraczania swych dotychczasowych możliwości. Dziś, gdy aspekt się uściślił masz możliwość spojrzenia z dystansu na to, jakie siły w Tobie drzemią i czekają, aż je odkryjesz. Siły do tej pory nieznane, które można porównać do ukrytych skarbów.

Jak odnieść tranzyty do swojego horoskopu?

Sporo podpowie Ci umiejscowienie Plutona w osobistym horoskopie urodzeniowym. Dom horoskopu, w którym znajduje się Pluton urodzeniowy podpowie Ci w jakiej dziedzinie masz ukryte siły. Z kolei dom horoskopu tranzytowany przez Plutona podpowie Ci, jaka sfera aktualnie domaga się fundamentalnych zmian.

Pluton często wiąże się astrologicznie z tematem przekraczania granic, w inny sposób niż przy Jowiszu.
Czyli przy Plutonie łatwiej o zatracenie się w dążeniu do dotarcia do granic swych możliwości.

Bieżący tydzień obfituje w harmonijne aspekty pozwalające pójść dalej po doświadczeniach ostatniego tygodnia. Szczególnie, gdy aspekty te dotykają Twojego horoskopu urodzeniowego – przyda się czas na odpoczynek i nabranie sił.

Energia Księżyca

Sprzyja temu Księżyc w Byku (cały wtorek i środa) oraz w Raku (sobota od 12:42 i niedziela) oraz aspekty przynoszące wzrost sił w sprawach powiązanych z Merkurym.
Czyli sekstyl Merkurego z Plutonem (w niedzielę) i sekstyl Merkurego z Saturnem w poniedziałek.
Oraz harmonijny aspekt Wenus z Saturnem w niedzielę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *