prognoza astrologiczna na tydzień 11-17 marca
Tranzyty planet

Prognoza astrologiczna na tydzień 11-17 marca

Prognoza astrologiczna na tydzień 11-17 marca

Prognoza astrologiczna na tydzień 11-17 marca:
Merkury poruszający się obecnie ruchem wstecznym przez znak Ryb, utworzy koniunkcję ze Słońcem. Czyli planety te spotkają się w tym samym znaku i stopniu, w 25 stopniu Ryb. Będzie to czas wzmocnienia Merkurego i zarazem uświadomienia sobie, co należy zmienić w sferach, którymi włada Merkury.

Więc jeśli przed Tobą negocjacje, umowy, znacząca praca intelektualna, a nie możesz ich przełożyć na kwiecień, gdy Merkury będzie poruszał się ruchem prostym – to wykorzystaj czwartkowy wieczór i piątkowy poranek na poprawki, przygotowanie się, dotarcie do sedna.
W tym czasie Merkury zyskuje na sile, dzięki ścisłej koniunkcji ze Słońcem. Pojawia się więcej energii do wykorzystania we wszelkich intelektualnych pracach.

Horoskop koniunkcji Merkurego ze Słońcem

15 marca 2019, 2:47, Warszawa, (program Urania)

prognoza astrologiczna na tydzień 11-17 marca

Cały tydzień, a szczególnie środa, czwartek, piątek i sobota to czas, gdy aura planetarna sprzyja ustanawianiu celów, precyzji w dobieraniu środków do dojścia do celu, determinacji w swoich działaniach. Choć precyzja może być w tych dniach trudna, bo Słońce i Merkury są w znaku Ryb. Ryby są bowiem przeciwieństwem precyzji (znaku Panny), ale zostaniemy zmuszeni do doprecyzowania, większej dokładności.

Sprzyja temu Mars w trygonie z Saturnem i Słońce z Merkurym, tworzące sekstyle z Plutonem i kwadratury z Jowiszem.

Aura planetarna a cele działań

Cele ustanawiamy w życiu cały czas, na tym polega rozwój i podczas tygodnia 11-17 marca aura przypomni nam o celach, rozwoju, trwałości i długoterminowych efektach.

Może zyskasz dostęp do informacji, które pomogą coś przebudować, otworzyć się na długoterminowe i skupione na celu działania. Jeśli czujesz, że takich właśnie działań teraz potrzebujesz, to szczególnie w czwartek aura planetarna daje taką energię, która w tym pomaga.
Uściśla się wtedy trygon między Marsem a Saturnem. Czyli jest harmonijny, dobry aspekt do działań w skoncentrowany na celu sposób, z dbałością o długotrwałe efekty. Aspekt ten jest odczuwalny cały tydzień.

Tydzień 11-17 marca jest dobrym czasem na wszelkie korekty. Również na sprawdzenie, czy jest konflikt interesów między ekspansją, poszerzaniem, powiększaniem a zasobami energetycznymi i intelektualnymi.  Sprzyja temu Pluton w harmonijnych aspektach ze Słońcem i Merkurym oraz kwadratury Słońca i Merkurego z Jowiszem. 

Daty uściśleń aspektów i wejścia planet w nowe znaki

Poniedziałek, 11 marca
Księżyc w koniunkcji z Marsem

Wtorek, 12 marca
Księżyc wchodzi do Bliźniąt, o 16:47

Środa, 13 marca
Słońce w sekstylu do Plutona (15:29)

Czwartek, 14 marca
Słońce w kwadraturze do Jowisza (2:29)
Mars w trygonie do Saturna

Księżyc wchodzi do Raka, o 22:49

Piątek, 15 marca
Słońce w koniunkcji z Merkurym (2:47)

Sobota, 16 marca
Merkury w kwadraturze do Jowisza
Merkury w sekstylu do Plutona (14:08)

Niedziela, 17 marca
Księżyc wchodzi do Lwa, o 1:56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *