tranzyty Jowisza
Planety

Tranzyty Jowisza

O tym, jaką opowieścią w horoskopie jest Jowisz. Zarówno w przypadku jego tranzytów, jak i położenia w horoskopie urodzeniowym i aspektów w horoskopie urodzeniowym.

Charakter Jowisza

Jowisz to planeta nazywana przez astrologów od wieków “wielkim benefikiem”, “wielkim szczęściem”. Jowisz w horoskopie spełnia rolę największego benefika, czyli energii, która oddziałuje na posiadacza horoskopu (sprawdź gdzie jest posadowiony w Twoim horoskopie) w sposób generujący poczucie zadowolenia, szczęścia, dostatku, szczęśliwych zbiegów okoliczności.
Jowisz zawsze daje, a Twoim zadaniem jest otworzyć się na to, co możesz otrzymać dzięki energii Jowisza.
Dom horoskopu, w którym znajduje się Jowisz urodzeniowo określa te dziedziny życia, w których jest Ci od urodzenia najłatwiej.
Możesz w nich z łatwością dojść do najlepszych rozwiązań i doświadczać w życiu wiele z tego, co nazywamy najlepszym.

Tranzyty Jowisza

Tranzyty Jowisza zawsze coś Ci dadzą. Energia aspektów, jakie Jowisz tworzy tranzytując planetę w horoskopie urodzeniowym nastawiona jest na obdarowywanie Ciebie.
Jeśli jest aspekt między Jowiszem a inną planetą, to temat najlepszych jakości, okoliczności, działań pojawia się wtedy często w Twoim życiu. Jest charakterystyczny dla energii obu planet i ma w sobie cechy danego aspektu.
Jowisz określa w horoskopie to, co masz dane na tacy i jest to najlepsze.
Takie masz właśnie poczucie. Czujesz się wolna/y od dążenia, bo już to masz do dyspozycji.
Jowisz lubi, gdy się uczymy, zdobywamy wiedzę. Wtedy w zakresie tego, co określa dom horoskopu z Jowiszem możemy błyskawicznie i spektakularnie osiągnąć swoje najlepsze.

Jowisz jako nagroda

W różnych sytuacjach życiowych, gdy pojawia się konieczność wyboru, możesz się zastanawiać, co możesz zrobić najlepszego. Jaki jest Twój najlepszy wybór w danej sytuacji.
Jowisz to wybieranie najlepszego w sytuacji, gdy okoliczności same Ci podsuwają to najlepsze, a Twoim zadaniem jest się na to zgodzić.
Ja tego doświadczam na każdym kroku.
Jowisz w danym domu horoskopu oznacza nagrodę za coś. Przeszłe działania przyczyniły się do tego, więc to co Jowisz daje, jakby “z nieba”, w rzeczywistości jest wynikiem Twoich dobrych działań, może tak dawno, że już nie pamiętasz jakich.
Aby brać swoje najlepsze musisz mieć na nie uważność. Poznaj swój horoskop, bo jest to duży krok w kierunku uważności.
Mając uważność, gdy pojawia się Twoje najlepsze w danej dziedzinie, wiesz o tym i zgadzasz się je przyjąć.
Jowisz to opowieść o tym, że jedyne, czego potrzebujesz, to swojej zgody na najlepsze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *