Uran wchodzi do Byka
Tranzyty planet

Uran wchodzi do Byka, nów Księżyca w Rybach, prognoza astrologiczna

Uran wchodzi do Byka, nów Księżyca w Rybach, czyli prognoza astrologiczna na 4 -10 marca 2019 roku.

Tydzień 4-10 marca jest czasem sporego przeskoku energetycznego, z energią zmiany, wejścia w nowy cykl.
Czas zmian wyznacza wejście Urana do Byka i nów Księżyca w Rybach.
Jednocześnie mamy sposobność, aby korzystać z wiedzy z przeszłości (Merkury wchodzi w ruch wsteczny) i z intuicji (koniunkcja Słońca z Neptunem).

Pomimo czyli energii kojarzonej z zaskakiwaniem, brakiem stabilności, jest to tydzień, w którym uściślają się harmonijne aspekty (np. sekstyl Słońca z Saturnem). Księżyc jest w znakach, które dają aurze cech sytości, zadowolenia, spokoju (w Rybach i Byku).

Uran w Byku

Planeta Uran, symbol buntu, wolności jest symbolem m.in. wyższego umysłu, rewolucji, rozwodu, dziwnych rzeczy, wszelkich kwestii związanych z tym, co nie pasuje do klasycznych kanonów oraz symbolem świadomości i działań „na skróty.”

Uran, wchodząc do Byka, jako planeta wolnobieżna, pokoleniowa wyznacza nowy etap, zarówno dla jednostki, jak i w szerszym kontekście.

Nastaje czas, gdy możemy korzystać z tego, co do tej pory uważaliśmy za dziwne w temacie materii, kontaktów z naturą.
Uran w Byku, jako planeta kolektywna daje energię do takich zmian, jak np. tworzenie kooperatyw spożywczych, czyli grup ludzi zainteresowanych kupowaniem żywności bezpośrednio od producenta.

Pomysły oryginalne, które rozwijały się od jakiegoś czasu, jak np. tworzenie wspólnych ogródków miejskich, pasiek pszczelarskich w miastach, teraz mają szansę na szersze wejście do mainstreamu.
Planeta Uran w znaku poprzedzającym Byka, czyli w Baranie, przez ostatnie kilka lat dała wolność w kreowaniu się jako jednostka w globalnej społeczności, dzięki takim np. narzędziom jak Facebook.
Uran w Byku kładzie nacisk na wolność w tym, co jest ziemskie, jest jedzeniem, odżywczym pokarmem, środowiskiem, w którym żyjemy.
Energia tej planety w znaku Byka, może zmienić definicję tego, co jest zmysłowe i definicję przyjemności.

Spore więc zmian o takim charakterze w ciągu najbliższych lat, do 2026 roku, gdy Uran będzie przemierzał znak Byka.

Indywidualnie, możesz poczuć dużą zmianę w odczuwaniu energii i chęć robienia/mówienia/uczenia się/itp tego co nowe i co kojarzy się z wolnością, gdy znak Byka jest podkreślony w horoskopie urodzeniowym.

Nów Księżyca w Rybach

Nowy etap podkreśla też nów Księżyca. W dniu wejścia Urana do Byka, (w środę), o godz. 17:03 mamy nów Księżyca w Rybach.
Mamy możliwość dotarcia do wielowymiarowości świata, odkrycia tego, co jest poza złudzeniami. (nów w koniunkcji z Neptunem, sekstylu z Saturnem i z Marsem, kwadraturze z Jowiszem).
Wszelkie napięcia życiowe, jakie się pojawiają niweluj za pomocą zaawansowanej wiedzy.

Nów jest w ścisłej koniunkcji z gwiazdą stałą Achernar. Jest to gwiazda o naturze Jowisza i znajduje się w gwiazdozbiorze Erydanu (rzeki). Achernar symbolizuje ujście rzeki, czyli brak ograniczeń, (ujście rzeki na szerokie wody) do jakich zostaliśmy przyzwyczajeni.(poprzez symbol koryta, którym rzeka płynie).
Czas nowiu Księżyca wyznacza więc nowy etap, taki, w którym masz prawo, możliwości, aby wyjść na szerokie wody.
Ryby to znak, w którym znikają pozorne sprzeczności, są one integrowane w spójną całość. Sprzyja temu nów i aspekty planet do Słońca i Księżyca w nowiu.

Merkury w ruchu wstecznym

Dzień przed nowiem, we wtorek Merkury wchodzi w ruch wsteczny. Z ostatniego stopnia Ryb cofa się w kierunku początku tego znaku.
Jest to więc czas zarazem otwarcia się na nowe (Uran w Byku, nów Księżyca) i nawiązywań do przeszłości (Merkury w ruchu wstecznym).
Zwracaj większą niż zwykle uwagę na znaki z przeszłości, odszukuj zagubione rzeczy. Uświadamiaj sobie, co chcesz poprawić w komunikowaniu się.

Najważniejsze aspekty i ingresy planet w znaki.

Wtorek, 5 marca
Księżyc wchodzi do Ryb, o 9:10
Merkury w Rybach wchodzi w ruch wsteczny

Środa, 6 marca
Uran wchodzi do Byka, o 9:26
Nów Księżyca w Rybach, o 17:03, w 16 stopniu

Czwartek, 7 marca
Koniunkcja Słońca z Neptunem
Księżyc wchodzi do Barana, o 21:27

Piątek, 8 marca
Sekstyl Księżyca z Wenus

Sobota, 9 marca
Sekstyl Słońca z Saturnem

Niedziela, 10 marca
Księżyc wchodzi do Byka, o 8:09
Sekstyl Marsa z Neptunem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *