Wenus w Rybach
Tranzyty planet

Wenus w Rybach, aura planetarna na 25-31 marca 2019

Aura planetarna w tygodniu 25-31 marca

Wenus w Rybach, aura planetarna w tygodniu 25-31 marca, czyli prognoza astrologiczna.
Najważniejsze wyznaczniki poruszenia energii poprzez aspekty planet to wejście Wenus do Ryb we wtorek i zmiana ruchu Merkurego na ruch prosty, w czwartek. Oba wydarzenia są beneficznymi zmianami w energetyce generowanej przez planety i odczuwanej na Ziemi.
Wenus w Rybach jest planetą mocną. Bowiem znajduje się w tym znaku w wywyższeniu oraz włada troistością Ryb (razem z Marsem i Księżycem).

Wenus w Rybach

Wenus dostaje więc energię do działania zgodnie ze swoją naturą. Cokolwiek więc teraz, od wtorku robimy, co jest o naturze Wenus – mamy ku temu odpowiednie zasoby w aurze planetarnej, w pogodzie astrologicznej.
Co jest zgodne z naturą Wenus?
Wszystko, co jest harmonijne, co dąży do zgody, co buduje relacje, co jest przyjemne, co wiąże się ze sztuką, z pięknem, z kobietami, z upiększaniem, z biżuterią, ubraniami.
Gdy planujesz spotkania z przyjaciółmi, wiosenne pikniki w parku, inwestycję w nowy wiosenny “look”, to Wenus teraz sprzyja temu, żeby wszystko przebiegło w zgodzie i żebyś była zadowolona z efektów.

Łatwiej jest nam wyrażać piękno przyrody, piękno w nas, piękno wokół.
Wenus w Rybach wyraża się szczególnie dobroczynnie, gdy ma do czynienia ze sztuką, z czymś harmonijnym, z pięknymi krajobrazami.
Spotkania towarzyskie, spotkania, które mają za cel porozumienie mają teraz wspaniałe pole do zaistnienia i potoczenia się zgodnie z wenusowym celem, czyli z pięknem w relacjach.
Piękno w relacjach, gdy jest równowaga i wzajemny szacunek jest spełnieniem marzeń archetypu Wenus w Rybach.
Wenus w znaku Ryb będzie do 20 kwietnia, wykorzystuj ten czas na spotkania z tymi, którzy są bliscy twemu sercu.

Merkury w ruchu prostym

Dobrej komunikacji zacznie sprzyjać prosty ruch Merkurego. W czwartek planeta ta jest stacjonarna, wychodzi z retrogradacji, czyli z pozornego ruchu wstecznego.
Rozmowy, informacje mają teraz więcej ukierunkowania na teraźniejszość i przyszłość.
Merkury po wyjściu z ruchu wstecznego będzie się powoli rozpędzał do swej zwykłej prędkości, (niecały stopień kątowy na 1 dzień), aby po 2 tygodniach ją osiągnąć.
I taka będzie, zgodnie z ruchem planety, aura w kwestiach związanych z informacjami, transakcjami.
To, co uzyskaliśmy w czasie retrogradacji Merkurego ze zwrócenia się do przeszłości i bycia bardziej Yin (w głąb), to powoli będziemy wykorzystywać w coraz większym stopniu, koncentrując się na teraźniejszości i działaniu (Yang).
Przełom w komunikacji możemy w większym stopniu odczuć, gdy Merkury wyjdzie z Ryb i wejdzie do Barana, czyli od 17 kwietnia.

Księżyc w Koziorożcu

W bieżącym tygodniu, w piątek trochę trudniejsza aura planetarna. Księżyc w Koziorożcu, czyli emocje, bezpieczeństwo tworzy koniunkcję (energetyczne złączenie w jednym znaku i stopniu), najpierw z Saturnem, potem z Plutonem.

Możemy mieć wtedy tendencje, do niewyrażania trudnych emocji i jednocześnie do wyrażania nagromadzonych emocji z dużą siłą. Aby lepiej przechodzić tranzyty Księżyca w Koziorożcu przez Saturna i Plutona, skorzystaj wcześniej z rozpuszczenia ich, czyli z przestrzeni związanej z Księżycem w Strzelcu.
Czyli skorzystaj z aury Księżyca w Strzelcu (od poniedziałku do środy, do godz. 15:07) i Wenus w Rybach (od wtorku).
Gdy Księżyc minie Plutona i przejdzie do Wodnika (w sobotę po północy), poczujemy więcej lekkości w wyrażaniu, zauważaniu i radzeniu sobie z emocjami.

Daty uściślenia się najważniejszych aspektów i wejść planet w nowe znaki

Poniedziałek, 25 marca
Księżyc wchodzi do Strzelca o 7:05

Wtorek, 26 marca
Wenus wchodzi do Ryb o 20:43

Środa, 27 marca
Księżyc wchodzi do Koziorożca o 15:07
Wenus w sekstylu do Urana

Czwartek, 28 marca
Księżyc w kwadraturze do Słońca
Merkury stacjonarny i zaczyna zmieniać ruch na prosty

Piątek, 29 marca
Księżyc w koniunkcji z Saturnem oraz z Plutonem

Sobota, 30 marca
Księżyc wchodzi do Wodnika o 2:45

Niedziela, 31 marca
Mars wchodzi do Bliźniąt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *