Znaki Zodiaku to tekst trochę lżejszy, w sam raz na majówkę.

Czemu sprzyja majówka, czas, gdy łakniemy relaksu i czujemy zapowiedź wyczekiwanego urlopu, jak kwiat łaknący deszczu na pustyni.

Możesz ten tekst przeczytać jako ściągę, gdy jesteś w kropce, bo trudno Ci poznać prawdziwe potrzeby partnera, a chciałbyś/chciałabyś wyjść naprzeciw jego/jej potrzebom.
Może chcesz mu zrobić prezent na urodziny i zastanawiasz się, czego potrzebuje najbardziej?
Możesz przeczytać go jako humorystyczne, w pewnym stopniu przerysowanie cech poszczególnych znaków zodiaku.
Możesz przeczytać tekst jako
zapis potrzeb poszczególnych znaków, rozumianych jako energia, w której przebywają planety.

Jeśli interesujesz się astrologią, to wiesz, że każdy astrolog powie Ci, że cechy archetypowe danego znaku wyznaczają w jakimś stopniu cechy człowieka, mającego na przykład Słońce w danym znaku.
Ale położenie Słońca w znaku jest niewystarczające do pełnego opisu Słońca w horoskopie. Położenie Słońca, czy innej planety w domu horoskopu odgrywa też istotną rolę, podobnie jak aspekty do planet oraz umiejscowienie wszystkich pozostałych planet, szczególnie tych, określanych osobistymi i obecne tranzyty, modyfikujące energię urodzeniowych planet.

Ale, gdy chcesz wzmocnić partnera, zrobić niespodziankę partnerowi, z naciskiem na miłą i energetyzującą go niespodziankę, to niezależnie, w którym sektorze horoskopu ma położone Słońce, czy w X, czy w XII domu i jaki ma obecnie tranzyt do Słońca – to stosując się do tych wskazówek, zawsze go wzmocnisz, wzmacniając jego siłę witalną.

Czymś innym będzie działanie na planetę w X domu, czymś innym działanie na planetę w XII domu, ale pewne cechy planety jako wyznacznika konkretnej części człowieka są stałe.
Gdy w znaku ma
Księżyc, to sprawisz, że poczuje się przy Tobie w pełni komfortowo.
Gdy ma
Marsa, to wzmocnisz jego siłę działania, gdy Wenus, to sprawisz, że poczuje się z Tobą przyjemnie i miło.
Gdy
Merkurego, to gdy będziesz stosować daną wskazówkę – zobaczysz, jak chętnie będzie prowadził z Tobą długie i znaczące rozmowy.
Gdy
ascendent – to wzmocnisz jej/jego widoczność i siłę oddziaływania na otoczenie.

Życzę Ci wyśmienitej majówkowej zabawy, a tekst niech ma również zastosowanie astrologiczne.

Znaki Zodiaku – szybki przewodnik w chwilach, gdy potrzebujesz nagłej pomocy. Pierwsza pomoc.

Baran
Zorganizuj dla partnera zawody, może to być wyścig w biegu na 100 metrów, mogą to być zawody motocyklowe.
Uwaga: żeby zadziałało musisz wiedzieć w czym jest dobry Twój partner i taką właśnie wybrać dyscyplinę, bowiem w zawodach ma on/ona wygrać.

Byk
Zaproś partnera na wykwintny piknik we dwoje, z lampką najdroższego wina i z jedzeniem prosto z 5-gwiazdkowej restauracji.
Żeby zadziałało, piknik ma trwać cały dzień i przerodzić się w kolację przy świecach. Pośpiech natomiast jest niewskazany.

Bliźnięta
Zaproponuj partnerowi wycieczkę po najbliższej okolicy, najlepiej tam, gdzie się coś dzieje i można sobie niezobowiązująco pogawędzić z wszystkimi spotkanymi po drodze, ciekawymi ludźmi.
Żeby zadziałało, wybierz miejsce, którego Twój partner nie zna, aby miał przyjemność poznawać nowości.

Rak
Zachęć jego/ją do pokazania swoich zdjęć z dzieciństwa, pytaj o dom rodzinny partnera, wybierzcie się na rodzinny spacer, najlepiej do pobliskiego muzeum lub romantycznych ruin zamku.
Aby zadziałało, uwzględnij we wspólnych planach wizytę na obiedzie u rodziców partnera.

Lew
Pochwal i zauważ coś osobistego, z czego Lew jest dumny. Powiedz innym o jego/jej cechach i osiągnięciach, które wprawiają Cię w zachwyt. Wyróżnij swojego partnera Lwa spośród wszystkich innych.
Żeby zadziałało musisz się zachwycać w pełni szczerze. Lew, szczery z natury, doskonale potrafi rozpoznać szczerość i nieszczerość u innych.

Panna
Pozwól, aby przygotowała dla Ciebie Twój ulubiony napój, herbatę, napar z ziół. Zabierz ją/jego na ekologiczny targ warzywny i pozwól sobie na wybór najzdrowszych produktów.
Żeby zadziałało musisz zażyczyć sobie napoju polecanego przez wszystkich dietetyków jako zdrowy, pożywny, a składniki powinny być znane i opisane. Spytaj się, co Panna sądzi o każdym ze składników, czy są przydatne na co dzień w kuchni.

Waga
Zrób przyjęcie, na które zaproś wszystkich przyjaciół i znajomych partnera, dając jej/jemu okazję do wspólnych rozmów, nawiązywania nowych więzi i rozkoszowania się pielęgnowaniem znajomości.
Aby zadziałało, na przyjęcie wybierz estetyczną scenerię, na przykład restaurację ulokowaną w galerii sztuki.

Skorpion
Zdradź mu swoją najskrytszą tajemnicę. Jak zdobędziesz zaufanie Skorpiona, to może podzieli się z Tobą swoim najgłębszym sekretem, dowodem, że jesteś dla niego/niej kimś ważnym.
Żeby działało, musi to być tajemnica, która powierzasz tylko partnerowi. Czyli tajemnica, która znacie tylko we dwoje. Skorpion jest wyczulony na subtelne podpowiedzi i z pewnością odczyta, czy swój sekret przeznaczasz tylko dla jego/jej uszu.

Strzelec
Zaproponuj partnerowi wyjazd do najdalszego zakątka świata, w nieznane i pozwól, aby partner nauczał Ciebie i innych tego, co chce przekazać dalej.
Żeby zadziałało, musi to być wyjazd w pełni spontaniczny – dziś decyzja, dziś kupujemy bilety lotnicze last minute i w drogę, pamiętając o zabraniu paszportów.

Koziorożec
Zagłębiaj się w plany swojego partnera, w jego projekty, proponując mu swój w nich udział przy jego przewodnictwie.
Opowiedz mu o swoich projektach, uwzględniając punkt po punkcie w dojściu do celu.
Żeby zadziałało, traktuj partnera i jego/jej plany z należytą powagą i oszczędnością zbędnych zachwytów. Wszak i tak rezultaty będą dla partnera najważniejsze.

Wodnik
Zaproponuj stworzenie partnerowi nowatorskiego projektu, na którym skorzystają wszyscy w nim uczestniczący. Zorganizuj panel dyskusyjny nad tym, co trzeba zmienić, aby lepiej się wszystkim żyło.
Żeby zadziałało, projekt powinien być nowatorski, rewolucyjny i oddolny zarazem, a struktury w nim powinny być absolutnie zbędne.

Ryby
Wyjście na koncert ulubionej kapeli partnera, koniecznie z grupą znajomych, nadających na tej samej fali – tym na pewno spowodujesz u Ryb wzrost energii.
Żeby zadziałało, koniecznie po koncercie udajcie się wszyscy do knajpy odwiedzanej na tyle często przez Twojego partnera, że znają go w niej wszyscy barmani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *